"Modern ve Klasık Perde Sistemleri"

SCREEN STOR PERDE

Screen stor perde ışığın en çok alındığı ve sıcak ortamlar için ideal bir perde türüdür. Bir diğer ismi de güneş kırıcı perde olarak bilinir. İnce bir file şeklinde dokunmuştur. Cam bir elyaf üzerine, PVC kaplama yapılır. Bu şekilde kapatılsa bile bütün gün boyunca güneşi filtreler ve her alanda tasarruf sağlar. Özellikle ısı ve enerji tasarrufu sağlar.

screen-stor-perde

Screen Stor Perde Avantajları

Screen stor perde birçok açıdan avantajlı bir üründür. Özel bir polyester üzerine kumaşlar kaplanır. Kullanılan kumaşlar da özel olarak üretilir. Cam elyaf iplik ile dokunmuştur. Bu da kumaşın çok dayanıklı olmasını sağlar. Güneş ısısını durdurma konusunda oldukça etkilidir. 

Enerji tasarrufu sağlaması çok önemlidir. Kumaş şekli kesinlikle bozulmaz. Yani buruşma gibi sorunlar görülmez. Neme karşı oldukça dayanıklıdır. Renginde atma ya da bozulma olmaz. Aleve karşı dayanıklıdır. Parlak yansımaları büyük ölçüde engeller. Dışarının görünmesini engellemez. Temizliği de oldukça basittir.

Screen Stor Perde Fiyatları

Screen stor perde fiyatları değişiklik gösterir. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Yoğun talep gören ve özellikle son yıllarda popüler olan bir perde modeli olduğu söylenebilir. Bu yüzden fiyatları diğer klâsik perdelere göre daha pahalıdır. Ayrıca özel bir kumaş kullanıldığı ve özel bir mekanizması olduğu için, daha maliyetli bir üründür. Birçok alanda kullanılabilir. Özellikle yatak odaları ve bebek odası gibi odalar için çok idealdir ve tercih edilir. Fiyat seçenekleri ürünün kalitesine göre de belirlenir. Herkes bütçesine uygun ürün çeşitleri bulabilir, satın alabilir.

tr_TRTürkçe