"Modern ve Klasık Perde Sistemleri"

ÇİFT MEKANİZMALI PERDE

Stor perdeler uzun yıllardan bu yana insanların hayatında yer almıştır. İlk çıktıları günden itibaren, insanların yoğun ilgisini görmüştür. Çoğu ev de stor perdeleri kullanmak mümkündür. Yıllar geçtikçe stor ve perde çeşitliliği de artmıştır. En çok tercih edilenlerden biri de çift mekanizmalı stor perdedir. Bilindiği üzere şok yıllarda pek çok alternatifin çıkması ile birlikte, stor perdeler de tarihe karışmaya başlamıştır. Tek mekanizmalı olan alternatiflere göre, çok daha fazla avantajları vardır.

cift-mekanizmali-perde02

Çift Mekanizmalı Perde Avantajları

Çift mekanizmalı stor perde tek mekanizmalı stor perdelere göre, çok daha avantajlı bir özelliğe sahiptir. İkisi arasında kıyaslama yapıldığı zaman, hem kullanım kolaylığı hem de görünüm açısından, çift mekanizmalı perdeler, çok daha avantajlıdır. İkisi arasındaki bir diğer fark da çift mekanizmalı olanlarda iki boru bulunmasıdır. 

Hangi perdenin ön de ya da arka da durmasını istiyorsanız, onu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Arka bölüme genel olarak güneşlik takılır. Ön için ise genel de tül perde tercih edilir. 

Çok fazla renk ve desen seçeneği bulunur. Hangi ortam için alıyorsanız ona göre bir tercih yapabilirsiniz. Fiyatlar da merak edilen konular arasında yer alır. Fiyat seçenekleri değişiklik gösterir.  

Çift Mekanizmalı Perde Fiyatları

Çift mekanizmalı perde fiyatları değişiklik gösterir. Perde fiyatlarını etkileyen faktörler vardır. Öncelikle kullanılan kumaşlar, kumaşın kalitesi gibi detaylar önemlidir. Bazen renge ve desene göre de fiyat değişikliği olabilir. Bu tarz ürünleri, mümkün olduğunca doğru kullanmak gerekir. Eğer doğru bir şekilde temizliği yapılırsa, uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Günümüzde çoğu alanda tercih edilmesinin sebebi, uzun ömürlü ve kullanışlı olmasıdır. Herkesin bütçesine ve zevkine uygun model seçenekleri ve ekonomik fiyatlar sunulur.

tr_TRTürkçe